French bulldog coffee table

Hikayemiz

Nitelikli ve tutkuyla demlenmiş kahvenin peşinden koşan bir ekip olarak 2015'te bir hayalle yola çıktık. Köşeli tanımları olmayan ancak yaklaşık koordinatlarını kodlayabildiğimiz lezzetin izini sürerek kendimize has yöntemle demlenip paketlenen noktaya ulaştık. 2016 yılından günümüze hem kahve dükkanı hem de mikro atölye olarak hizmet veren adresimizde, bir yandan üretim, tanıtım, satış süreçlerini keyifle yürütürken bir yandan da sevenlerimiz ve takipçilerimizle bir araya geldiğimiz kahve üssümüzü yaratmış olduk. Kendi kavurduğumuz birbirinden lezzetli çekirdek kahveler için bizi ziyaret edebilirsiniz. "DEMLEME" sayfamıza tıklayarak evde kahve demlemeye yönelik faydalı bilgilere ve yöntemlere ulaşmanız da mümkün.

Logomuzun anlamını merak edenler için; karşınızda ekibimizin Fransa'dan gelen ilham kaynağı, Burpee :)

  • #burpeethefrenchie

#burpeethefrenchie

Base'in Doğuşu

Seyahatlerde sürekli aynı sorunla karşılaşmaktan siz de yoruldunuz mu? Otelde, kampta veya deniz kıyısında; her nerede olursak olalım şehirde sahip olduğumuz sayılı güzelliklerden bir tanesinin daima eksikliğini hissediyoruz. Kahve! Nitelikli, lezzetli, taze kahve. Tatilde önümüze piyasadaki “tozlu” çözümler geldikçe, şehirde içmeye çok alıştığımız nefis kokulu kahve burnumuzda tütüyordu. Damağımızdaki eksiklik burnumuzun direğini sızlattıkça bir çözüm bulmaya çalıştık. Bunun pratik, hızlı ama en önemlisi lezzetli yolu olmalıydı. Sonuç?

Düşündük taşındık, denedik yanıldık, eşe dosta içirdik, aylarca süren Ar&Ge çalışması yürüttük ve sonunda; ortaya BASE çıktı!

IMG_BurpeeKasa2018_edited.jpg